Dzisiejsze Msze
  • 06:30
    + Matyldę Tyrała w rocznicę śmierci, Józefa męża
  • 17:00
    Zbiorowa za zmarłych
Nasz kalendarz

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne
na wskazany dzień.

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć zamówione
Msze Święte w ym miesiącu.

 

Aktualności

Wigilia Scholi "Wiolinki" i Małego Apostołka

2017-01-03
18 Grudnia Dzieci należące do Scholi "Wiolinki" i Małego Apostoła spotkały się w naszym Kościele parafialnym na wspólnej Eucharystii, był to czas dziękczynienia za dotychczasowe łaski otrzymane od Pana Boga oraz proszenia o błogosławieństwo Boże na dalsze działania no i oczywiście zdrowie dla wszystkich. Po zakończonej Eucharystii spotkaliśmy się na Wspólnej Wigilii zorganizowanej przez opiekunów Grup. 
 

Mały Apostoł

2017-01-06
 

Kościelna filharmonia czyli coroczny koncert świąteczno-noworoczny

2017-01-07
Obchodzone wczoraj Święto Objawienia Pańskiego zalało całą Polskę kolorowymi orszakami i pochodami. Świąteczną atmosferę czuć było także w Ryczowie. Trzej Królowie, jak co roku, zawitali do naszej parafii, przynosząc ze sobą nie tylko złoto, kadzidło i mirrę, lecz również świąteczno-noworoczny koncert, który stał się już coroczną, niezmienną tradycją i na stałe wpisał w kalendarz przy dacie 6. stycznia.
 

Plan Wizyty Duszpasterskiej

2016-12-24
 

Rekolekcje Adwentowe

2016-12-10
 

Szlachetna Paczka

2016-12-11
Dobrze jest pomagać innym. 
 

Wizyta Św. Mikołaja w WDK w Ryczowie

2016-12-06
Jak wiadomo Św. Mikołaj odwiedza zawsze grzeczne dzieci. Koło Gospodyń Wiejskich w Ryczowie wiedząc, że u nas tylko takie dzieci mieszkają zaprosiły Świętego Biskupa do nas by spotkał się z najmłodszymi parafianami i wręczył im zasłużone prezenty. 
 

Wiolinki nagrały płytę!

2016-12-23
Niezwykle miło jest nam zakomunikować że nasza wspaniała Schola Parafialna "Wiolinki" nagrała płytę z polskimi kolędami i pastorałkami. Efekt ich ciężkiej pracy można nabyć w kościele parafialnym.
 

Koncert "Bóg Liczy na Ciebie!"

2016-12-01
Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie w lipcu tego roku dostarczyły jego uczestnikom wielu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Ale to był dopiero początek teraz przed młodymi ludźmi jest kolejne zadanie wyznaczone przez Papieża Franciszka mają zamienić wygodne kanapy na wyczynowe buty, w których wyruszą w świat. Pomóc w tym ma cykl wydarzeń ŚDM. Jesteśmy razem! Organizowanych przez Archidiecezję Krakowską.
 

Obchody Święta Niepodległości w Ryczowie

2016-11-16
Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął. Po 120 latach prysły kordony. Nie ma „ich”. Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! Własne państwo! Na zawsze! Chaos? To nic. Będzie dobrze. Wszystko będzie, bo jesteśmy wolni od pijawek, złodziei, rabusiów, od czapki z bączkiem, będziemy sami sobą rządzili. (...) Cztery pokolenia nadaremno na tę chwilę czekały, piąte doczekało. (...)        Jędrzej Moraczewski