Dzisiejsze Msze
  • 06:30
    + Matyldę Tyrała w rocznicę śmierci, Józefa męża
  • 17:00
    Zbiorowa za zmarłych
Nasz kalendarz

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne
na wskazany dzień.

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć zamówione
Msze Święte w ym miesiącu.

 

Aktualności

Zakończenie Nabożeństw Fatimskich 2016

2016-10-17
Szczególne przesłanie objawień z Fatimy to rozwój nabożeństwa do Niepokalanego Serca Matki Najświętszej. Dnia 13 lipca 1917 roku Matka Boża powiedziała do dzieci: Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Z tamtych objawień rozwinęło się nabożeństwo fatimskie odprawiane od maja do października, najczęściej trzynastego dnia każdego miesiąca.
 

"Anioły na Górce"

2016-10-10
Któż z nas nie słyszał historii o tym jak to jednemu z gospodarzy urosła piękna i dorodna rzepka wydarzenie to było tak niezwykłe że sam Julian Tuwim popełnił wiersz ukazując owo zajście. Uczniowie z naszego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Tadeusza Kościuszki udzielający się w Grupie Wolontariatu razem z opiekunką p. Marią Kolasą opracowali swoją interpretacje na temat tegoż wiersza. Dzięki temu mieliśmy wspaniały pretekst do tego by udać się do Aniołów na Górce, czyli Centrum pomocy dla osób niepełnosprawnych w Spytkowicach i pochwalić naszymi zdolnościami aktorskimi.
 

Dzień Seniora

2016-10-10
Są ludźmi bardzo mocno związani ze swoimi rodzinami, kontakty ze swoimi najbliższymi cenią sobie najbardziej. Mogą pomóc w wychowaniu młodego pokolenia, zwłaszcza dzięki mądrości i doświadczeniu jakie zdobyli przez całe swoje życie. Bardzo często działają bezinteresownie, można by rzec że często stają się dla młodszych pokoleń Aniołami Stróżami. Często ich praca, życzliwość i poświęcenie nie są doceniane, mowa oczywiście o seniorach, którzy w niedzielę 2 października obchodzili w naszej parafii swoje święto.
 

Odpust i Dożynki Parafialne

2016-09-23
W Niedzielę 11 września w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Święta Podwyższenia Krzyża Św. Była to także okazja do podziękowania Dobremu Bogu za tegoroczne zbioru z naszych pól. Sumie Odpustowej przewodniczył ks. Mateusz Kierczak, notariusz kurii Bielsko- Żywieckiej, który w Wielkim Poście głosił Rekolekcje. 
 

Młodzi u Maryi

2016-09-01
Pielgrzymka Służby liturgicznej i Ruchu Światło-Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej
 

Wyjątkowe wakacje

2016-09-01
Wspomnienie Światowych Dni Młodzieży
 

Odpust Parafialny

2016-09-10
Święto Podwyższenia Krzyża obchodzi Kościół katolicki 14 września. Wiąże się ono z odnalezieniem drzewa krzyża, na którym umarł Jezus Chrystus a także wyraża głęboki sens krzyża w życiu chrześcijanina. Istotą święta jest ukazanie tajemnicy Krzyża jako ceny zbawienia człowieka.
 

Wydarzenia towarzyszące ŚDM

2016-07-24
Zamieszczamy informacje dotyczące niektórych wydarzeń towarzyszących ŚDM w naszej okolicy
 

Witamy młodzież!

2016-07-24
Od poniedziałku będziemy gościć w naszej parafii pierwsze grupy pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie
 

Błogosławieństwo ministrantów Słowa Bożego

2016-06-13