Dzisiejsze Msze
  • 06:30
    + Stanisławę Kozioł, Władysława męża w rocznicę śmierci
  • 17:00
    1. + Józefa Sochę w rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów
    2. + Grzegorza Kutermaka w 30 dniu po śmierci
Nasz kalendarz

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne
na wskazany dzień.

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć zamówione
Msze Święte w ym miesiącu.

 

Aktualności

Mały Apostoł na lodowisku

2017-03-05
Grupa Mały Apostołek 4 marca spędziła aktywnie czas. W ramach co sobotnich spotkań wybraliśmy się na lodowisko do Osieka. Taka forma spędzania wolnego czasu bardzo spodobała się młodym uczestnikom.
 

Szpik Potrzebny w Mig !

2017-03-01
Ciągle narzekamy, że czasy są złe, że z trudem przychodzi nam pomaganie innym, a ludziom po prostu brakuje empatii. Muszę rozczarować wszystkich tych, którzy tak uważają. Ryczów (i nie tylko!) pokazał, że można inaczej. Wystarczy tylko chcieć. Owe chęci zostały zmaterializowane podczas finału niedzielnej akcji Spik potrzebny w mig pomoc dla Gabi. Ryczowski Dom Kultury na kilka godzin przemienił się w istny korowód dobra, który wyruszył na ratunek ludzkiego życia.
 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

2017-02-27
 

Zimowisko 2017

2017-02-20
31 stycznia zaczęły się nasze długo wyczekiwane ferie. Pierwszy tydzień zaczęliśmy od wyjazdu na Zimowisko do Rzepisk, wraz z młodzieżą i dziećmi z naszej parafii oraz z siostrą Moniką Siarka, panem Krzysztofem Gierek, panią Marią Kolasa i księdzem Dariuszem Biernatem.
 

"Na Słowo"

2017-02-12
28. i 29. stycznia br. w naszej parafii odbyło się przedstawienie jasełkowe Na Słowo stanowiące syntezę współczesności i tradycji. Razem z bohaterami widzowie mieli możliwość odbyć podróż w czasie, by przenieść się do dnia wigilii Bożego Narodzenia.
 

Spotkanie Opłatkowe Młodzieży naszej parafii

2017-01-05
Grupa Apostolska, Służba Liturgiczna, Wolontariat to w tych grupach młodzi formują się w naszej parafii. 22 grudnia wszystkie te grupy spotkały się na wspólnej Wigilii.
 

Wigilia Scholi "Wiolinki" i Małego Apostołka

2017-01-03
18 Grudnia Dzieci należące do Scholi "Wiolinki" i Małego Apostoła spotkały się w naszym Kościele parafialnym na wspólnej Eucharystii, był to czas dziękczynienia za dotychczasowe łaski otrzymane od Pana Boga oraz proszenia o błogosławieństwo Boże na dalsze działania no i oczywiście zdrowie dla wszystkich. Po zakończonej Eucharystii spotkaliśmy się na Wspólnej Wigilii zorganizowanej przez opiekunów Grup. 
 

Mały Apostoł

2017-01-06
 

Kościelna filharmonia czyli coroczny koncert świąteczno-noworoczny

2017-01-07
Obchodzone wczoraj Święto Objawienia Pańskiego zalało całą Polskę kolorowymi orszakami i pochodami. Świąteczną atmosferę czuć było także w Ryczowie. Trzej Królowie, jak co roku, zawitali do naszej parafii, przynosząc ze sobą nie tylko złoto, kadzidło i mirrę, lecz również świąteczno-noworoczny koncert, który stał się już coroczną, niezmienną tradycją i na stałe wpisał w kalendarz przy dacie 6. stycznia.
 

Plan Wizyty Duszpasterskiej

2016-12-24