Dzisiejsze Msze
  • 06:30
    + Wojciecha Niewolę w rocznicę śmierci, jego rodziców, Pawła Paletko
  • 18:00
    1. + Władysławę Szydłowską, Józefa męża, Ryszarda syna, Józefa zięcia
    2. + Wandę Opalińską - od syna Aleksandra z żoną
Nasz kalendarz

Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne
na wskazany dzień.

 

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć zamówione
Msze Święte w ym miesiącu.

 

Zamówione przyszłe Msze Święte

Wybierz interesujący Cię rok i miesiac:

 

 

Data Dzień Msze
2019-04-1 poniedziałek
06:30 - + Jana i Stefanię Maślona, Tadeusza syna, Genowefę córkę i jej męża Edwarda
18:00 - + Marię Kajfasz, Józefa męża w rocznicę śmierci
2019-04-2 wtorek
06:30 - + Marię Bryła, Jana męża
18:00 - + Antoninę Kozioł, Jana męża, Jana i Józefa synów oraz ich rodziców
2019-04-3 środa
06:30 - + Rozalię Wawro, Wojciecha męża, Marię Kubarek, Franciszka męża, Annę Maślona, Jana męża
18:00 - + Władysławę Jaros w 6 rocznicę śmierci, Władysława męża, Bronisława Nowaka
2019-04-4 czwartek
06:30 - + Juliana Gołbę w rocznicę śmierci, Marię żonę oraz ich synów
18:00 - + Ryszarda Krańskiego, Mariana ojca i dziadków
2019-04-5 piątek
06:30 - + Józefa Wawro, Marię żonę, Tadeusza syna, Stanisława i Józefa zięciów
18:00 - 1. O szczęśliwe rozwiązanie 2. Zbiorowa za zmarłych
2019-04-6 sobota
06:30 - + Marię Guguła i zmarłych z rodziny
18:00 - 1. + Ludwika Kubarka, Władysławę żonę, Jana syna w rocznicę śmierci 2. + Józefa Kopacz w rocznicę śmierci
2019-04-7 niedziela
07:00 - + Franciszka Branię, Marię żonę, Jana syna, Kazimierę, Stanisławę i Janinę córki, Tadeusza, Kazimierza i Czesława zięciów
09:00 - 1. W intencji członków Żywego Różańca oraz za żywych i zmarłych z ich rodzin 2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Moniki w 18 rocznicę urodzin
11:00 - 1. W intencji parafian 2. + Ryszarda Klaję w rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów
16:00 - + Annę i Stanisława Majkut w rocznicę śmierci, Olgę, Wilhelma i Marka Pajęk
2019-04-8 poniedziałek
06:30 - + Krystynę Kubas w 2 rocznicę śmierci, jej rodziców i teściów
18:00 - + Stefana Miskiewicza, jego rodziców i teściów
2019-04-9 wtorek
06:30 - + Stanisława Sibika, Janinę żonę, Piotra zięcia,Kazimierza Tomskiego
18:00 - + Emila Gębczyka w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny
2019-04-10 środa
06:30 - + Piotra Szydłowskiego w 8 rocznicę śmierci
18:00 - 1. + Janinę Sowa, Wojciecha męża oraz ich rodziców 2. + Rozalię Rybarczyk w rocznicę śmierci, Władysława męża, Bolesława Kuźniara
2019-04-11 czwartek
06:30 - + Witolda Fryca w rocznicę śmierci
18:00 - + Filipa Domagałę, Józefę żonę
2019-04-12 piątek
06:30 - + Ludwika Dziubę, Annę żonę oraz ich rodziców
18:00 - Zbiorowa za zmarłych
2019-04-13 sobota
06:30 - + Ludwika Dziubę w rocznicę śmierci, Annę żonę oraz ich rodziców
18:00 - + Emilię Zybek w rocznicę śmierci, Mieczysława męża, Halinę Hruścińską
2019-04-14 niedziela
07:00 - + Ryszarda Szydłowskiego w rocznicę śmierci, jego rodziców i rodzeństwo
09:00 - W intencji parafian
11:00 - 1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty i Józefa w 60 rocznicę ślubu i 80 rocznicę urodzin 2. + Józefa Maślonę w 7 rocznicę śmierci
16:00 - + Stanisława Suślika w 1 rocznicę śmierci
2019-04-15 poniedziałek
06:30 - + Annę Szydłowską, Wojciecha męża, Rozalię Fliśnik
18:00 - + Annę Szajwaj, Stefana męża, Janinę córkę
2019-04-16 wtorek
06:30 - + Józefa Wawro, Marię żonę, Józefa Kubasa i jego rodziców
18:00 - + Mariana Woszczynę w 14 rocznicę śmierci, Mieczysława syna, Roberta wnuka
2019-04-17 środa
06:30 - + Rozalię Krupa, Jana męża ich synów i zięcia w rocznicę śmierci
18:00 - + Stanisławę Maj, Jana męża oraz ich rodziców
2019-04-18 czwartek
18:00 - 1. + Marka Wąsika 2. + Ludwika Bryłę, Władysławę żonę, Stanisława syna, Annę Czechowicz, Wojciecha męża
2019-04-19 piątek
18:00 - Liturgia Wielkiego Piątku
2019-04-20 sobota
19:00 - 1. + Ks. Władysława Kanię w rocznicę śmierci 2. + Józefa Krystiana w 7 rocznicę śmierci, Stefanię żonę, ich rodziców i rodzeństwo oraz syna Zbigniewa
2019-04-21 niedziela
06:00 - 1. W intencji parafian 2. + Józefa Kozła, Marię żonę
09:00 - + Wiesława Kutermaka w rocznicę śmierci, Józefa syna, rodziców i teściów, Franciszka Wawro
11:00 - 1. Dziękczynna za otrzymane łaski w 50 rocznicę ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie 2. + Wiesława Sowę, jego rodziców i teścia Józefa
16:00 - Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Mikołaja
2019-04-22 poniedziałek
07:00 - + Władysławę Maj w rocznicę śmierci, Jana męża, Halinę córkę
09:00 - + Stanisława Sekułę w rocznicę śmierci i jego rodziców
11:00 - + Emilię i Zdzisława Fryc w 5 rocznicę śmierci oraz ich rodziców
16:00 - + Tadeusza Gierka w rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów
2019-04-23 wtorek
06:30 - + Jana Gawędę, Zofię żonę, Jana i Andrzeja synów oraz zmarłych z rodziny
18:00 - + Jana i Ludwikę Maślona oraz ich rodziców
2019-04-24 środa
06:30 - Dziękczynna
18:00 - O szczęśliwe rozwiązanie Marzeny i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2019-04-25 czwartek
06:30 - + Józefa Szydłowskiego w 24 rocznicę śmierci
18:00 - + Annę Źróbek, Antoniego męża w 37 rocznicę śmierci
2019-04-26 piątek
06:30 - + Franciszka Sowę, Władysławę żonę, Wiesława syna
18:00 - Zbiorowa za zmarłych
2019-04-27 sobota
06:30 - + Józefa Szweda w rocznicę śmierci, Józefę żonę
18:00 - 1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sebastiana w 18 rocznicę urodzin 2. + Józefę Łabudzik w 35 rocznicę śmierci, Franciszka Łabudzika oraz zmarłych z rodziny Maślonów i Majów
2019-04-28 niedziela
07:00 - + Matyldę i Stanisława Starowicz
09:00 - 1. + Jana Pułeckiego w 12 rocznicę śmierci, Janinę żonę, Zenona zięcia 2. + Stanisława Świergosza, jego rodziców i teściów
11:00 - + Władysławę Szydłowską w rocznicę śmierci, Józefa męża
16:00 - W intencji parafian
2019-04-29 poniedziałek
06:30 - + Bolesława Sikorę, jego rodziców i rodzeństwo w 27 rocznicę śmierci
18:00 - + Jana Kornasia, Monikę żonę oraz Janinę, Józefa, Tadeusza i Leszka zięciów
2019-04-30 wtorek
06:30 - + Annę Bryła w 16 rocznicę śmierci
18:00 - 1. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Oliwii na roczek 2. + Marię Stefan, Piotra męża oraz ich rodziców