+ Marię Kozioł, Józefa męża
    1. + Władysława Starowicza w rocznicę śmierci, Marcjannę żonę oraz ich rodziców
    2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Proboszcza, ks. Rafała, ks. Wojciecha i ks. Dariusza w rocznicę święceń kapłańskich

Mały Apostoł

2017-09-09

Mali Apostołowie przeżywają formację zaczerpniętą z Ruchu Apostolstwa Młodzieży, gdzie poprzez rozmowy, prace plastyczne piosenki i zabawy poznają Prawdy Boże, oraz uczą się jak wprowadzać je we własne życie. Do Małych Apostołów może należeć każde dziecko, które tego chce. Spotkania odbywają się co sobotę o godzinie 1130. Opiekę nad grupą sprawują trzy animatorki: Marcelina Michalec, Julia Czechowicz i Weronika Słoma. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z pierwszego spotkania a na następne zapraszamy wszystkie dzieci.