+ Stanisława Sowę, Stanisławę żonę oraz ich rodziców
    2. + Jerzego Kubasa w 1 rocznicę śmierci

Noc Nikodema

2017-09-15

Noc Nikodema to przede wszystkim przestrzeń i czas na spotkanie z Jezusem w czasie adoracji. Jest to propozycja dla wszystkich praktykujących, ale i rzadko bywających w kościele, dla poszukujących i zagubionych. Z tego właśnie powodu zawiera elementy, które ułatwiają decyzję pójścia do kościoła, może od lat odkładaną: ciemność, anonimowość, pełną swobodę w dialogu z Bogiem. Adoracja odbywa się w późnych godzinach, chodzi o czasowe dopasowanie do sposobu życia współczesnych, długo pracujących ludzi. W naszej parafii Noce Nikodema są w trzeci piątek miesiąca w godzinach 2000 - 2100. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych, a zwłaszcza kandydatów do bierzmowania, ich rodziców, świadków. Drzwi kościoła są wtedy otwarte dla każdego.