+ Józefa Gierka, Annę żonę, Jana syna, Michała wnuka
    1. W intencji parafian
    2. + Jana Rybarczyka i dziadków z obu stron
    + Franciszka Wawro, jego rodziców, rodzeństwo i Marię bratową
    + Stanisława Tomskiego w 15 rocznicę śmierci, Katarzynę żonę, Jana syna z żoną, Teresę córkę z mężem, Bronisława zięcia

Koncert kolędowo-noworoczny

2018-01-06

Po raz kolejny w Uroczystość Objawienia Pańskiego mieliśmy okazję wysłuchać w naszym kościele pięknego koncertu kolędowo-noworocznego. Gminna Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza Szymona Piątka zagrała tradycyjne kolędy a także utwory z muzyki poważnej należące do klasyki światowej. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli także najmłodsi instrumentaliści, którzy zagrali pod okiem i przy wsparciu swoich nauczycieli. Parafialna schola "Wiolinki" jak zawsze żywiołowo i dynamicznie włączyła się do repertuaru kolędowego. Gościnnie wystąpiła u nas w tym roku solistka Angelika Kot, uczestniczka czwartej edycji programu "The Voice of Poland". Wszyscy wykonawcy stworzyli wspaniałą atmosferę w której uczestniczyli licznie zebrani słuchacze. Kościół dosłownie pękał w szwach. Tegoroczny koncert połączony był z kwestą na pomoc w leczeniu naszego ciężko chorego parafianina Jacka. Wyrażamy wdzięczność wszystkim wykonawcom i organizatorom za przygotowanie koncertu, a wszystkim słuchaczom dziękujemy za udział i złożone datki.

Zobacz koncert