+ Józefa Branię, Rozalię żonę, Stefana zięcia, Stanisława wnuka
    1. O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla ks. Dariusza w dniu imienin - od parafian z Chałupek
    2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Dariusza w dniu imienin - od parafian

Koncert kolędowo-noworoczny

2018-01-06

Po raz kolejny w Uroczystość Objawienia Pańskiego mieliśmy okazję wysłuchać w naszym kościele pięknego koncertu kolędowo-noworocznego. Gminna Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza Szymona Piątka zagrała tradycyjne kolędy a także utwory z muzyki poważnej należące do klasyki światowej. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli także najmłodsi instrumentaliści, którzy zagrali pod okiem i przy wsparciu swoich nauczycieli. Parafialna schola "Wiolinki" jak zawsze żywiołowo i dynamicznie włączyła się do repertuaru kolędowego. Gościnnie wystąpiła u nas w tym roku solistka Angelika Kot, uczestniczka czwartej edycji programu "The Voice of Poland". Wszyscy wykonawcy stworzyli wspaniałą atmosferę w której uczestniczyli licznie zebrani słuchacze. Kościół dosłownie pękał w szwach. Tegoroczny koncert połączony był z kwestą na pomoc w leczeniu naszego ciężko chorego parafianina Jacka. Wyrażamy wdzięczność wszystkim wykonawcom i organizatorom za przygotowanie koncertu, a wszystkim słuchaczom dziękujemy za udział i złożone datki.

Zobacz koncert