+ Józefa Branię, Rozalię żonę, Stefana zięcia, Stanisława wnuka
    1. O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla ks. Dariusza w dniu imienin - od parafian z Chałupek
    2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Dariusza w dniu imienin - od parafian

Błogosławieństwo Animatorów RAM

2018-10-20

PRZYJDZIE TAKA CHWILA GDY STWIERDZISZ, ŻE WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZYŁO. TO WŁAŚNIE BĘDZIE POCZĄTEK.
LOUIS L'AMOUR

Wiele przygotowań, kursów, wykładów i praktyk podczas prowadzenia Małego Apostoła w naszej parafii jak i na rekolekcjach. I nadszedł długo wyczekiwany dzień 20 października, dzień który zapamiętamy do końca naszego życia mianowicie nasze Błogosławieństwo animatorskie, które miało miejsce w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. O godzinie 12:00 rozpoczęła się uroczysta msza pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego, podczas której dostałyśmy krzyże Animatorskie oraz złożyłyśmy przyrzeczenie animatorskie. Radość jaka nas w tym dniu przepełniała jest nie do opisania, to spełnienie naszych marzeń. Nie obyło się bez łez oczywiście łez szczęścia. Gdy po skończonej mszy świętej zobaczyłyśmy czekającą na nas młodzież, dzieci z Małego Apostoła wraz z opiekunami oraz naszych rodziców -nasza radość była już nie do ukrycia. Piękne życzenia, kwiaty, obecność oraz modlitwa naszych najbliższych to wyraz wdzięczności.
Dziękujemy wszystkim parafianom, dzieciom i młodzieży za modlitwę i obecność to dopiero w tym momencie rozpoczyna się nasza posługa. Prosimy o dalsze wspieranie nas modlitwą, abyśmy nigdy nie zbłądziły z tej pięknej drogi.