+ Józefa Branię, Rozalię żonę, Stefana zięcia, Stanisława wnuka
    1. O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla ks. Dariusza w dniu imienin - od parafian z Chałupek
    2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Dariusza w dniu imienin - od parafian

„ Taki mały, taki duży… świętym może być”

2018-10-31

31 października 2018 r. - Święta Maria wraz ze Świętym Józefem i całą galerią świętych i błogosławionych, po modlitwie różańcowej, przybyli do domu katechetycznego na bal - Bal Wszystkich Świętych. Dzień wcześniej "święci" przeszli w korowodzie ze szkoły do kościoła, ale to "świętym" nie wystarczyło. Świętowanie rozpoczęło się od prezentacji strojów uczestników, których było około 80. Dzieci świetnie bawiły się przy piosenkach lednickich i nie tylko... Oczywiście nie zabrakło nagród za przepiękne przebrania i sesji fotograficznych. Wielkie brawa i uznanie dla rodziców, za pomoc w przygotowaniach swoich pociech. Radość uczestników z całą pewnością jest początkiem, aby poczuć smak nieba. Za wspólną zabawę wszystkim dziękujemy! Do zobaczenia za rok!