+ Władysława Maja, jego rodziców i rodzeństwo
    + Kazimierza Bielca, Zofię i Łucję żonę, Zbigniewa syna

"Pan niech Was błogosławi i strzeże..."

2019-08-18

Ksiądz Arcybiskup skierował naszych księży na nowe parafie. Ksiądz Dariusz Biernat rozpoczyna posługę duszpasterską w parafii św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach. Pierwszą parafią kapłańską dla księdza Michała Curzydło będzie parafia św. Michała Archanioła w Sieprawiu. Wraz z całą parafią podziękowaliśmy im za pracę duszpasterską wśród nas. Ksiądz Dariusz przez trzy lata zaskarbił sobie wdzięczność dzieci, młodzieży i dorosłych przez swoją otwartość. Z łatwością odnajdywał się w każdym środowisku i podejmował współpracę. Czuł się dobrze w szkole, przy ołtarzu i na scenie. Ksiądz Michał, choć był z nami tylko rok jako diakon również pozostanie we wdzięcznej pamięci. Dał się poznać przez gorliwość i chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami. Oprócz katechezy uczył młodzież języka migowego. Zżyliśmy się i dla wszystkich było to trudne pożegnanie, ale więzy przyjaźni, świadomość dobra którym się z nami dzielili nie pozwolą o nich zapomnieć.

Życzymy im błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej na nowych parafiach -  "Pan niech Was błogosławi i strzeże..."