+ Andrzeja Monicę w 8 rocznicę śmierci, jego dziadków Moniców i Gawędów, Jana ojca
    + Julię i Władysława Mostowik, Jana i Józefa synów, Łukasza wnuka

SERCE MA SWOJE RACJE

2020-04-07

Bardzo chcieliby także w tym roku, przed Wielkanocą, odwiedzić Seniorów ze swojej parafii z życzeniami i dobrym słowem, jednak stanął im na drodze wirus Covid-19, strasznie upiorna bestia, która nie pozwoliła im nawet wyjść z domu, by ogarnąć akcję.
Jednak, jak napisał jeden mądry człowiek: "Serce ma swoje racje, których rozum nie zna". Serca więc, młode i szlachetne, wędrują do wszystkich chorych, starszych i samotnych z Ryczowa i Półwsi. Nie mogąc dotrzeć do Was osobiście, wysyłamy zapewnienie wszystkich młodych Wolontariuszy (z wiecznie młodą panią Marysią na czele) o naszej szczerej sympatii, pamięci w modlitwie oraz chęci do jakiejkolwiek pomocy.
Życzymy wszystkim Seniorom błogosławionych i pięknych Świąt Wielkiej Nocy! Do życzeń dołączamy zdjęcie pamiątek, z którymi chcieliśmy Was odwiedzić. Obiecujemy, że wcześniej czy później i tak do Was dotrą!

Jeszcze raz
Radosnych i pełnych nadziei Świąt Paschalnych
dla Was i Waszych bliskich!