W intencji parafian
    1. Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Hanny i Romana z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
    2. + Annę Maślona w 5 rocznicę śmierci, Dawida wnuka
    + Józefa Kowalskiego w 2 rocznicę śmierci, jego rodziców i rodzeństwo, Wiesława zięcia
    + Marię Łąka w rocznicę śmierci, Jana męża, Mariana syna, Alinę synową

Misterium fiołkami pachnące

2018-04-08
Święta Wielkanocne, jak z resztą także każde inne, nierozłącznie wiążą się z tradycją dotyczącą sposobu ich celebracji. Malowanie jajek, święcenie pokarmów czy procesja rezurekcyjna - to wszystko elementy paschalnych obchodów. Do naszej ryczowskiej tradycji już na stałe wpisało się także misterium wielkanocne, które po raz kolejny zostało wystawione w domu parafialnym i, jak się wydaje sądząc po reakcjach widowni, znów nie zawiodło.

Zimowe szaleństwo w Zawoi

2018-02-16
Ferie coraz bardziej zbliżają się do końca, a wszyscy uczniowie muszą powoli zacząć rozmyślać o tematach około szkolnych. Zanim jednak na korytarzach ponownie rozbrzmiewać będzie szkolny dzwonek, a na ramionach znów zagoszczą wypchane książkami tornistry, warto wrócić do tego, co działo się na początku zimowej przerwy.

Rekolekcje Wielkpostne

2018-02-18

Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

2018-02-10

2018-01-21
Każdego roku w naszej parafii są organizowane Jasełka Bożonarodzeniowe. Również w tym roku postanowiliśmy pielęgnować tę tradycję. Dedykowaliśmy je szczególnie naszym Babciom, w których święto udało nam się je wystawić - 21 stycznia.

Koncert kolędowo-noworoczny

2018-01-06
"Gdzie słyszysz śpiew, tam śmiało wstąp, tam dobre serca mają.
 Bo ludzie źli, ach, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają."

Johann Wolfgang Goethe

Wizyta Duszpasterska 2018

2017-12-28

Jeszcze trwa...

Roraty 2017

2017-12-07

Uczestniczymy w Roratach. W tym roku naszym przewodnikiem adwentowym jest św. Józef. Opiekuna Świętej Rodziny poznajemy dzięki programowi przygotowanemu przez redakcję "Małego Gościa Niedzielnego" pod tytułem - "Strażnik Skarbów"

Czas Adwentu

2017-12-03
Kościół Katolicki Adwentem rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Wyraz adwent wywodzi się z łacińskiego słowa adventus i oznacza przyjście.

Rekolekcje adwentowe

2017-11-27