+ Zofię Curzydło, Feliksa męża w rocznicę śmierci
    1. Dziękczynna 18 rocznicę urodzin Jakuba z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego
    2. Za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach

Nowi lektorzy

2019-09-29
Służba Liturgiczna naszej parafii powiększyła się o pięciu nowych lektorów. Życzymy im aby nie tylko ładnie czytali Słowo Boże ale żyli nim na codzień.

Odpust i dożynki parafialne

2019-09-15
Uroczystość odpustową połączoną z dziękczynieniem za tegoroczne plony przeżyliśmy w niedzielę, 15 września.

Witajcie!

2019-09-01
Powitaliśmy w naszej parafii nowych duszpasterzy - księdza Łukasza Ślusarczyka i diakona Piotra Dudka

Goście z Krasnojarska

2019-08-18
Odwiedziły nas Siostry Boromeuszki pracujące w Krasnojarsku na Syberii.

XXI Dożynki Województwa Małopolskiego

2019-08-25
"Chlebie, darze Stwórcy, królewski, powszedni
  Jakże cię uczcić, pokłonem czy pieśnią
  Ty żeś istnienia bytu pierwszą treścią."

Stefania Kapłanowa - "Smak chleba"

"Pan niech Was błogosławi i strzeże..."

2019-08-18
Dziękowaliśmy księdzu Dariuszowi i księdzu Michałowi za pracę duszpasterską w naszej parafii

Przetarg

2019-08-07
Przetarg na kompleksową konserwację kaplicy grobowej rodziny Drohojowskich z 1861 roku na cmentarzu parafialnym w Ryczowie

Wieczernik

2019-04-18
Człowiek lubi wracać do miejsc, które są bliskie jego sercu. Może to być miejsce narodzenia, miejsce związane ze szczęśliwym dzieciństwem czy też miejsca szczególnych wydarzeń w życiu. Miejscem, do którego powraca chrześcijaństwo jest Ziemia Święta, czyli ziemska ojczyzna Zbawiciela.

Niedziela Palmowa

2019-04-14
Palma to znak zwycięstwa. Przeżywając Niedzielę Palmową nie wspominamy tragicznego wydarzenia z życia Jezusa, lecz celebrujemy Jego zwycięstwo dokonane na drzewie krzyża.

Spojrzenie Świętego

2019-04-02