W intencji parafian
    1. Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Hanny i Romana z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
    2. + Annę Maślona w 5 rocznicę śmierci, Dawida wnuka
    + Józefa Kowalskiego w 2 rocznicę śmierci, jego rodziców i rodzeństwo, Wiesława zięcia
    + Marię Łąka w rocznicę śmierci, Jana męża, Mariana syna, Alinę synową

RAM

Wspólnota Ruchu Apostolstwa Młodzieży (RAM)
to grupa ludzi pragnących przez wspólne spotkania modlitewne, rozmowy, zabawę, zaangażowanie w sprawy życia parafii dorastać do dojrzałego chrześcijaństwa i apostołować w najbliższym otoczeniu. Charakter działania RAM pozwala wszystkich osobom chętnym zaangażować się w naszą działalność. Istnienie grupy to jednak przede wszystkim nieprzerwana wierność i sumienność wielu osób zaangażowanych w swoją formację i posługę innym.
Podstawa naszej formacji są cotygodniowe spotkania, do udziału w których gorąco wszystkich zapraszamy!!!

RAM młodzieży w naszej parafii stanowią dwie grupy:
- młodzież i dorośli (dwie grupy spotkań w piątek)
- młodsi (chociaż nie tylko:)  czyli  scholka
Jedną z tradycji grupy jest organizacja jasełek i przedstawienia z okazji świat wielkanocnych. Poza pracą w parafii bierzemy udział w różnych formach rekolekcji, dniach skupienia, kursach dla przyszłych odpowiedzialnych - animatorów.

Informacje dotyczące rekolekcji i działalności RAM w diecezji możesz zaczerpnąć na stronie: www.grupyapostolskie.pl