1. W intencji parafian
    + Józefa Wołocha, jego rodziców i teściów, Józefa Kaczkosia
    + Leokadię Sowa w 29 rocznicę śmierci, Franciszka męża oraz ich dzieci

Kandydaci do bierzmowania

> Wszystkich kandydatów do bierzmowania (wszystkie klasy gimnazjum) zapraszamy do udziału w Nocy Nikodema w każdy III piątek miesiąca godz. 20.00

klasy III gimnazjum (3 rok przygotowania)

Obowiązki na rok szkolny 2015/2016
- właściwa postawa w szkole i na lekcji religii, pozytywna ocena z religii
- udział w spotkaniach modlitewnych Noc Nikodema
- comiesięczna spowiedź ( fakt ten odnotowany według własnego pomysłu)
- oddane systematycznie prace z liturgii niedzielnej 2 na miesiąc (notatka ma zawierać: dowolne spostrzeżenie związane z liturgią, odpowiedź na pytanie co dowiedziałem się o Bogu, informacje którego dnia i mszy dotyczy praca)
- comiesięczne spotkania w małej grupie ( spotkania będą odbywać się w 3 grupach)

Klasy II gimnazjum (2 rok przygotowania)

Obowiązki na rok szkolny 2015/2016
- właściwa postawa w szkole i na lekcji religii, pozytywna ocena z religii
- udział w przynajmniej 7 spotkaniach modlitewnych Noc Nikodema
- comiesięczna spowiedź ( fakt ten odnotowany- podpis księdza- według własnego pomysłu)
- spotkania w małej grupie ( spotkania będą odbywać się w 3 grupach; 1 spotkanie w miesiącach: listopad, luty, kwiecień; czerwiec)

Klasy I gimnazjum (1 rok przygotowania)

...

Formalności przed przystąpieniem do bierzmowania:
> dostarczenie odpisu z aktu chrztu przez osoby chrzczone poza naszą parafią
> dostarczenie dokumentów świadka bierzmowania (te same warunki jak dla chrzestnych):
- świadectwo bierzmowania
- zaświadczenie o braku przeciwwskazań do pełnienia tej funkcji (od proboszcze miejsca zamieszkania) musi to być osoba wierząca i praktykująca
Świadkowie będący naszymi parafianami także muszą spełniać te wymogi, dlatego po zgłoszeniu Ks. Proboszcz weryfikuje ich kandydaturę.
>poznanie informacji dotyczących patrona, którego przyjmujący bierzmowania pragnie naśladować i wzywać jako orędownika przed Bogiem -  zaprezentowanie ich osobiście