Niedziela Chrztu Pańskiego

niedziela 10.01.2021

• Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.
  • Dziś o godz. 15:30 wypominki i różaniec.
  • Przypominamy o środowej Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i zapraszamy do wspólnej modlitwy na wieczornej Mszy św.
  • W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca. Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. rano i wieczorem. O godz. 20:00 Noc Nikodema. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Będzie także możliwość skorzystania ze spowiedzi.
  • Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję „Paczka dla dzieci” z oddziałów onkologii i hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Dzięki zbiórce oddziałowe przedszkole wzbogaciło się o wiele przydatnych rzeczy, które umilą małym pacjentom trudny czas pobytu w szpitalu.

Jezus zanurza się w wodach Jordanu przyjmując na siebie nasze grzechy. Niech dzisiejsze święto będzie dla nas okazją do dziękczynienia za dar chrztu, w którym obmyły nas wody życia wiecznego, czyniąc nas dziećmi Bożymi.

niedziela 17.01.2021

niedziela 10.01.2021