Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą

niedziela 21.06.2020

• Z kalendarza liturgicznego:
    • W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    • W sobotę wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  • Dziś o godz. 1530 nabożeństwo czerwcowe.
  • We wtorek, 23 czerwca na Mszy św. o godz. 1800 ze Służbą Liturgiczną będziemy dziękować za mijający rok formacyjny. Ministranci otrzymają błogosławieństwo na kolejne stopnie formacji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich Rodziców i Bliskich naszych ministrantów i lektorów.
  • We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  • W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta dziękczynna będzie o 1600.
  • Bóg zapłać rodzinom z Półwsi za ubranie kościoła. Na przyszłą niedzielę prosi-my o to kolejne rodziny z Półwsi - ul. Polna, Górna, Mostowa i Nad Potokiem.

Przyjmijmy błogosławieństwo od Boga, bo w Jego ręku jest nasze życie. On daje łaskę nawrócenia, przemiany i przez przebaczenie najpełniej okazuje swoją miłość.

niedziela 29.11.2020