ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Nadzieja z Fatimy

poniedziałek, 14-09-2020


W sobotę 12 września przeżywaliśmy w naszej parafii kolejne tegoroczne nabożeństwo fatimskie.

Czuwanie z Matką Bożą Fatimską rozpoczęliśmy się od tradycyjnej drogi krzyżowej, która była przygotowaniem do Eucharystii sprawowanej o godz. 18:00.

Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Dariusz Susek - wizytator katechetyczny posługujący w Bazylice Mariackiej w Krakowie. Kaznodzieja w swoim rozważaniu pokazał nam jak wiele nadziei przyniosły światu objawienia Matki Bożej w Fatimie oraz jak bardzo to przesłanie nadziei jest aktualne także dzisiaj. Całe wrześniowe kazanie fatimskie można znaleźć na naszym parafialnym kanale Youtube, pod tym linkiem.

Nasze fatimskie spotkanie zakończyliśmy procesją fatimską wokół kościoła i rozważaniem tajemnic radosnych Różańca św. 

Wszystkim posługującym na Fatimie i całej wspólnocie zjednoczonej na modlitwie serdzecznie dziękujemy za piękny czas wspólnej modlitwy.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM