Noc Nikodema

sobota, 31-10-2020

W piątek 16 października, jak w każdy trzeci piątek miesiąca, przeżywaliśmy kolejną już Noc Nikodema w naszej parafii.

Noc Nikodema to nabożeństwo zapraszające do osobistego spotkania z Jezusem w Eucharystii, na wzór ewangelicznego Nikodema, który do Pana Jezusa przyszedł nocą ze swoimi dylematami, marzeniami i pragnieniami. To wyjątkowa okazja do spotkania z żywym Bogiem, który czeka na każdego z nas.

W spotkaniu bierze udział spora grupa młodych ludzi min. z RAM-u, Wolontariatu, Służby Liturgicznej, Zespołu Muzycznego oraz młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Oczywiście wszyscy, i młodsi starsi, są bardzo mile widziani. Dla wszystkich na pewno wystarczy miejsca. Podczas godzinnej adoracji można również skorzystać z sakramentu pokuty.

Z październikowej Nocy Nikodema Ks. Proboszcz przygotował krótki filmik, który mozna zobaczyć tutaj: Noc Nikodema 16 października 2020