ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Pierwsza Komunia Święta

wtorek, 22-09-2020


W niedzielę 20 września przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Tego dnia, po raz pierwszy w pełni uczestniczyło w Eucharystii, przyjmując Pierwszą Komunię św., 30 dzieci z klasy 4a i 4b. W sobotę, dzień wcześniej, dzieci przystąpiły do swojej pierwszej spowiedzi św. 

Dla rodziców, a przede wszystkim dla dzieci, to był wyjątkowo długo wyczekiwany, ale bardzo piękny dzień. Pierwsza Komunia św. pierwotnie była zaplanowana na 10 maja, ale z powodu ograniczeń sanitarnych organizacja uroczystości tego dnia nie była możliwa. 

Rodzicom, Rodzicom chrzestnym i wszystkim Gościom dziękujemy za obecność, modlitwę i przede wszystkim za olbrzymie serce i pomoc przy organizacji. 

Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy bliskości z Jezusem przez całe życie!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM