ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Po co nam Kościół?

środa, 03-03-2021


Od 21 lutego czyli od I Niedzieli Wielkiego Postu, przez kolejne cztery dni, przeżywaliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które prowadził ks. Michał Tucznio.

Ks. Michał został wyświęcony na kapłana w 2018 roku i obecnie jest wikariuszem w parafii św. Marcina w Krzeszowicach.

Podczas rekolekcji w naszej parafii mówił min. o tym jak ważna jest nasza przynależność do wspólnoty Kościoła, o wynikajacych z niej obowiązkach, a także trudnościach, które możemy razem przezwyciężać. Bogu dzięki za ten dobry czas!

Zachęcamy do przypomnienia sobie i wysłuchania nauk rekolekcyjnych, które znajdują się na kanale YouTube Parafii Ryczów:

Dzień 1 - Bliskie jest Królestwo Boże.

Dzień 2 - Kościół jest wspólnotą.

Dzień 3 - Kościół głosi Słowo Boże.

Dzień 4 - Kościół sprawuje sakramenty święte.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM