ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Powitanie nowego diakona

poniedziałek, 31-08-2020


W niedzielę 30 sierpnia na Mszy św. o godz. 16:00 powitaliśmy w naszej parafii nowego księdza diakona Bartłomieja Znaleźniaka.

W imieniu parafian i wspólnot parafialnych min. RAM, Małego Apostoła, Wolontariatu oraz Służby Liturgicznej diakona Bartka przywitali: Wiktoria i Mateusz oraz Jarek i Michał. 

Diakon Bartłomiej pochodzi z Libiąża. Święcenia diakonatu przyjął 8 maja 2020 roku w katedrze na Wawelu. W naszej parafii to już trzeci diakon, który będzie przygotowywał się do święceń i przeżywał u nas swoją praktykę duszpasterską. 

Diakonowi Bartkowi życzymy pięknych natchnień Ducha Św. oraz wielu sił do pracy duszpsterskiej, zwłaszcza na katechezie. Polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM