ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Prymicje ks. Bartłomieja Znaleźniaka

piątek, 25-06-2021


W niedzielę 20 czerwca o godz. 11:00 ks. Bartek odprawił swoją Mszę św. prymicyjną w naszym kościele parafialnym.

Msza św., sprawowana przez ks. Prymicjanta, była okazją do dziękczynienia Panu Bogu za dar kapłaństwa oraz podziękowania za cały rok praktyki duszpasterskiej w parafii i w szkole. 

Podziękowania dla ks. Bartka skierowali min. przedstawiciele Koła Przyjaciół Ryczowa i Półwsi oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Ryczowa oraz delegacje starszych i młodszych parafian. Wśród nich byli także przedstawiciele przedszkolaków, z którymi ks. Bartek spotykał się na lekcji religii. Gromkie sto lat Ks. Prymicjantowi zagrała gminna orkiestra, a liturgię Mszy św. ubogacił swoim śpiewem nasz parafialny Zespół. 

Na zakończenie Mszy św. ks. Bartek złozył podziękowania oraz udzielił zebranym prymicyjnego błogosławieństwa. 

Decyzją Ks. Arcybiskupa, ks. Bartek, od września 2021 roku będzie wikariuszem parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach k/Chabówki. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM