Rekolekcje ewangelizacyjne

środa, 05-08-2020

Od 13 do 19 lipca 2020 roku młodzi w naszej parafii przeżywali swoje rekolekcje ewangelizacyjne pod hasłem "Spotkania na szczycie".

Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią rekolekcje odbywały sie stacjonarnie w naszej parafii. Uczestnicy spożywali posiłki i nocowali w swoich domach. Zajęcia rekolekcyjne odbywały się w kościele, na salce, a także na terenie przy plebanii. Rekolekcje były czasem przypomnienia sobie wielkiej miłości Pana Boga do nas oraz naszej kruchości i słabości. Przykładem dla nas były osoby, które doświadczyły bliskości spotkania z Jezusem: Nikodem, Samarytanka, Jawnogrzesznica oraz Chromy od urodzenia. Oprócz modlitwy i Słowa Bożego było dużo dobrej zabawy i bardzo sympatycznych rozmów.

To był piękny i wyjątkowy czas, który mamy nadzieję zaowocuje w życiu młodych ludzi, a także w życiu naszej wspólnoty parafialnej.