ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Zakończenie Roku Formacyjnego

piątek, 25-06-2021


W poniedziałek 21 czerwca, ministranci i lektorzy, uroczyście zakończyli kolejny rok formacji i posługi.

Najważniejszym momentem tego dnia była Eucharystia odprawiona o godz. 18:00, podczas której chłopcy wraz z kapłanami dziękowali Bogu za miniony rok formacyjny. Podczas Mszy św. Ks. Proboszcz udzielił błogosławieństwa nowym ministrantom światła, księgi i ołtarza. 

Po Mszy św., najbardziej aktywni w służbie ministranci, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. 

Spotkanie zakończyło na łące przy plebanii, gdzie chłopcy do późnych godzin wieczornych, wraz z zaprzyjaźnionymi dziewczynami z RAM-u i Wolontariatu, świętowali nadejście wakacji. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM