ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Ze śmierci do życia

poniedziałek, 05-04-2021


Triduum Paschalne to czas kiedy Chrystus przechodzi ze śmierci do życia, a my razem z Nim. To najważniejsze i najpiękniejsze chwile w liturgii w całym roku.

To był wyjątkowy czas, który przeżywaliśmy razem w naszej wspólnocie parafialnej od Mszy św. Wieczerzy Pańskiej do Wielkanocy. Dzięki zaangażowaniu wielu osób min. pana kościelnego, pana organisty, pana Krzysztofa, ministrantów, lektorów oraz młodzieży śpiewającej w Zespole udało się nam stworzyć w naszym kościele niezapomniany klimat modlitwy i skupienia. 

Na zdjęciach można zobaczyć jak wyglądało Triduum Paschalne w tym roku w naszej parafii:

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM