ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Głosuj na wielbłąda

sobota, 14-11-2020


Zachęcamy wszystkich Parafian do wzięcia udziału w głosowaniu i konkursie: "Głosuj na wielbłąda i wygraj kolorowy Orszak".

Po raz trzeci społeczność szkolna będzie współorganizowała w Ryczowie Orszak Trzech Króli. W 2021 roku, z uwagi na epidemiczną sytuację w kraju, będziemy mieć mocno ograniczony program.

Jednak, choć zdalnie, możemy już teraz zjednoczyć się we wspólnym zadaniu – w konkursie „Głosuj na wielbłąda!” Wierzymy, że głosując razem, możemy wygrać dla naszego Orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny strój wielbłąda do wielokrotnego użytku weźmie udział w miniorszaku w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2021 roku. Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Strój wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów.

Konkurs trwa od 15 listopada 2020 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2020 r. do godz. 12.00. Od niedzieli na stronie internetowej szkoły będzie odsyłacz do głosowania! Zaproście rodzinę, przyjaciół i razem głosujmy!

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – strój wielbłąda + kolorowy pakiet rekwizytów + 5 000 czekoladek
II miejsce – 3 000 czekoladek
III miejsce – 2 000 czekoladek

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB "Orszak Trzech Króli - Fundacja". Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie www.orszak.org

 

                                                                         

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM