ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Korowód Wszystkich Świętych

sobota, 30-10-2021


W czwartek, przed Uroczystością Wszystkich Świętych, na ulicach Ryczowa można było spotkać prawdziwych świętych.

Tego dnia odbył się bowiem kolejny Korowód Wszystkich Świętych, którzy z uśmiechem zachęcali spotkanych ludzi do wejścia na drogę świętości. Korowód był radosnym wyznaniem wiary w świętych obcowanie i świetnym przygotowaniem do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych.

Dziękujemy dzieciom, a zwłaszcza rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów. Nauczycielom dziękujemy za opiekę, pomoc i obecność. Niezawodnej pani Marysi Kolasie dziękujemy za organizację i za to, że zawsze możemy na Panią liczyć. 

Film z Korowodu Wszystkich Świętych mozna znależć pod tym linkiem: Korowód Wszystkich Świętych

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM