Ostatnia Fatima w tym roku

środa, 14-10-2020

We wtorek 13 października przeżywaliśmy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Mimo niekorzystnej aury, w kościele zgromadziła się duża grupa parafian i gości, którzy zapragnęli uczcić Matkę Bożą Fatimską.

Ks. Dariusz Susek, główny celebrans Mszy św. i kaznodzieja, podsumował wszystkie tegoroczne nabożeństwa i przypomniał o tym czego uczą nas objawienia Matki Bożej w Fatimie.

Nabożeństwo zakończyliśmy modlitwą różańcową odmawianą w kościele, gdyż ze względu na brzydką pogodę, zorganizowanie procesji było niemożliwe.

Ks. Proboszcz oraz przedstawiciele młodzieży, na zakończenie, podziękowali Ks. Dariuszowi za przewodniczenie tegorocznej Fatimie.