ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Ostatnia Fatima w tym roku

środa, 14-10-2020


We wtorek 13 października przeżywaliśmy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Mimo niekorzystnej aury, w kościele zgromadziła się duża grupa parafian i gości, którzy zapragnęli uczcić Matkę Bożą Fatimską.  

Ks. Dariusz Susek, główny celebrans Mszy św. i kaznodzieja, podsumował wszystkie tegoroczne nabożeństwa i przypomniał o tym czego uczą nas objawienia Matki Bożej w Fatimie.

Nabożeństwo zakończyliśmy modlitwą różańcową odmawianą w kościele, gdyż ze względu na brzydką pogodę, zorganizowanie procesji było niemożliwe.

Ks. Proboszcz oraz przedstawiciele młodzieży, na zakończenie, podziękowali Ks. Dariuszowi za przewodniczenie tegorocznej Fatimie.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM