ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Poświęcenie medalików i modlitewników

czwartek, 25-02-2021


Podczas rekolekcji wielkopostnych, w poniedziałek 21 lutego, na Mszy św. dla dzieci o godz. 17:00, ks. proboszcz poświęcił modlitewniki i medaliki dla dzieci pierwszokomunijnych.

To było ważne wydarzenie i spotkanie dla dzieci z klas trzecich, które przygotowują się w tym roku do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii. 

Kazanie podczas tej uroczystości wygłosił rekolekcjonista, ks. Michał Tucznio, któru prosił min. dzieci, by często używały swoich nowych książeczek (modlitewników) w rozmowie z Panem Bogiem i przygotowaniach do sakramentów świętych. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM