ul. ks. Kani 1  33 879 00 07   fara.ryczow@gmail.com

Spotkanie rocznikowe kapłanów

piątek, 11-06-2021


We wtorek 1 czerwca, w naszym kościele, gościliśmy kapłanów wyświęconych w 2005 roku, kolegów rocznikowych ks. Łukasza.

Księża, z archidiecezji krakowskiej i diecezji bielsko-żywieckiej, obchodzili w tym tygodniu, dokładnie 4 czerwca, 16. rocznicę swoich święceń kapłańskich. Spotkanie było okazją, by podziękować Jezusowi Dobremu Pasterzowi za dar powołania, za wszystkie otrzymane łaski oraz za spotkanych ludzi na kapłańskiej drodze. 

Przy ołtarzu, w imieniu parafii, wszystkich przybyłych gości przywitał ks. proboszcz Adam Ogiegło. 

Okolicznościową homilię, o wielkiej wartości Eucharystii, wygłosił ks. Dariusz Czapnik, wikariusz parafii Babice. 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM